PTWT215002 Plastic Tube Welding Tool 1500W ម៉ូទ័រអ៊ុតទុយោ​​​
Ingco PTWT215002 Plastic Tube Welding Tool 1500W
Voltage: 220V
240V 50/60Hz
Input power: 1500W
Thermoregulator: 0
300 C
With heating sockets 20
25 32 40 50 63mm